FLORENCJA

Kursy językowe za granicą we Florencji

Florencja to niezwykle urocze miasto położone w środkowych Włoszech. Zachwyca przepięknym krajobrazem, uroczymi uliczkami, architekturą oraz zabytkami, które warto zobaczyć. Miasto bardzo atrakcyjne turystycznie. Co roku przyjeżdża mnóstwo turystów z całego świata by zobaczyć to niezwykłe miejsce i spróbować kuchni florenckiej, która jest naprawdę świetna! Nauka w tym mieście dzięki zagranicznym kursom językowym we Włoszech będzie dla Ciebie samą przyjemnością!

 

Sprachcaffe Londyn - logo

 

 

 

 

Kursy:

General Italian (od 1000zł/ tydzień)
– Standardowy (20 godzin*/ tydzień)
– Intensywny (30 godzin*/ tydzień)
– Super Intensywny (40 godzin*/ tydzień)
* godzina lekcyjna – 45 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 15 osób
Zakwaterowanie (od 506zł/ tydzień)
– Apartament standardowy
– Rodzina goszcząca
– Rezydencja

Zobacz broszurę.

 

fir-school-presse1024x768-95-41beimgl0519tim-wulf-florenz-1024x768px-675eimgl3168tim-wulf-florenz-1024x768px-5296imgl4232tim-wulf-florenz-1024x768px-56bd

Najlepszy zagraniczny kurs językowy we Florencji w zasięgu Twojej ręki

Zakomitym sposobem na połączenie nauki nowego języka i poznanie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą we Florencji. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najskuteczniejszy sposób zapoznania się z nowym słownictwem. To jednocześnie znakomita sposobność przełamania naszych blokad i rozpoczęcie rozmowy. Bywa to często bardzo trudne i dla wielu osób właściwie niewyobrażalne. Dzięki naszej pomocy odkryją Państwo, że w konwersacji nie ma nic strasznego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej ułożony zagraniczny kurs językowy we Florencji to nasza zasługa. Dzięki nam nie tylko mogą Państwo nauczyć się obcego języka, ale również poznać tę zachwycającą lokalizację, która spodoba się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w zachwycający klimat miasta, warto zdecydować się na zakwaterowanie u rodziny goszczącej, chociaż istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Twój rozwój we wspaniałym miejscu

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka i rozwijania własnych zainteresowań. Dla chętnych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport lub gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć także we własnym zakresie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą we Florencji to taki rewelacyjny pomysł.

Wspaniały sposób, by poznać nowe osoby

Możliwość podjęcia nauki tylko jednego języka obcego to czasem zbyt mało. Na szczęście w kursach udział biorą również osoby z innych państw, co daje możliwość poznania innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Znajomość z nimi może przerodzić się w długoletnią przyjaźń oraz pomóc w dalszej nauce języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym we Florencji jest więc w rzeczywistości inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się w przyszłości.