MEDIOLAN

Kursy językowe za granicą w Mediolanie

Mediolan jest miastem i gminą w północnych Włoszech, stolicą prowincji Mediolan i regionu Lombardia. Jest uznany za stolicę mody i najważniejsze centrum gospodarczo-finansowe we Włoszech. Jest to również  jedno z najbogatszych miast w Europie. Bardzo atrakcyjne miasto turystycznie, co roku zjeżdża się ponad 7 mln turystów by podziwiać piękno miasta, skorzystać z zakupów w znanych markach oraz spędzić czas w uroczych miejscach, które Mediolan oferuje. Gdy przyjedziesz na kursy językowe za granicą we Włoszech na pewno nie będziesz żałować.

 

LEXIS

 

 

 

Kursy:

STANDARDOWY KURS GRUPOWY (od 390 €/ tydzień)

– Kurs Standardowy (20 lekcji*/ tydzień)

– Kurs Intensywny (30 lekcji*/ tydzień)

– Kurs Długoterminowy Standardowy (20 lekcji*/ tydzień)

– Kurs Łączony Super – Intensywny (20 lekcji w grupie* + 10 lekcji* indywidualnych)

– Kurs Wieczorowy (48 lekcji*/ tydzień)

*godzina lekcyjna – 45 minut

Minimalny wiek – 16 lat

Rozmiar grupy – max 14 osób

ZAKWATEROWANIE (od 430 €/ tydzień)

– Rodzina goszcząca

– Mieszkanie studenckie

– Samodzielne mieszkanie

– Akademik

 

czaswolnywlochykursyjezykowekursywloskiegowewloszechmediolan1naukawloskiegozagranica

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Mediolanie w zasięgu Twojej ręki

Kurs językowy za granicą w Mediolanie to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami ojczystego kraju. Równocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla kilku osób wręcz niewyobrażalne. Dzięki naszej pomocy odkryją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Miejsce, w którym zdobędziesz nowe umiejętności

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Mediolanie to nasza specjalność. Za naszą sprawą nie tylko mogą Państwo nauczyć się nowego języka, ale również poznać tę wspaniałą lokalizację, która spodoba się każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze bardziej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej zapierającej dech w piersiach okolicy, bo jest ona tego warta.

Państwa rozwój we wspaniałym miejscu

Znakomita lokalizacja sprawia, że można tu nie tylko nauczyć się języka, ale również rozwijać swoje pasje. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy unikalną ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą dobrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Mediolanie to taki wspaniały pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Czasem sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niezadowalająca. Szczęśliwie w kursach udział biorą także osoby z innych krajów, co daje możliwość poznania innych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Taka znajomość może przerodzić się w długoletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Mediolanie to inwestycja w siebie oraz w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz lub w przyszłości.