RZYM

Kursy językowe za granicą w Rzymie

Rzym jest stolicą i największym miastem Włoch, położonym w środkowej części kraju nad rzeką Tyber i Morzem Śródziemnym. To miasto bardzo atrakcyjne turystycznie, które zachwyca i wzbudza podziw zwiedzających. Charakteryzuje się piękną historią i bogatą architekturą: średniowieczne kościoły, starożytne budowle, renesansowe pałace itd. Nauka języka włoskiego będzie dla Cibie możliwością zwiedzenia tego przepięknego, zabytkowego miasta, które czeka właśnie na Ciebie!

 

LEXIS

 

 

 

Kursy językowe za granicą we Włoszech:

KURS WŁOSKIEGO W GRUPACH (od 200 €/ tydzień)

– Kurs Standardowy (15, 20, 25 lekcji*/ tydzień)

– Kurs Intensywny (30 lekcji*/ tydzień)

– Kursy w Mini Grupach (6 lekcji*/ tydzień)

*godzina lekcyjna – 45 minut

Minimalny wiek – 16 lat

Rozmiar grupy – max 14 osób

ZAKWATEROWANIE (od 125  €/ tydzień)

– Rodzina goszcząca

– Mieszkanie studenckie

 

siena2florencja01kursywloskiegozagranicawloskidladoroslychwewloszech
 

 

Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Rzymie w zasięgu Twojej ręki

Rewelacyjnym sposobem na połączenie nauki nowego języka i zwiedzenie świata jest uczestnictwo w kursie językowym za granicą w Rzymie. Najlepszym sposobem zapoznania się z nowym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. To jednocześnie znakomita możliwość przełamania naszych blokad i rozpoczęcie rozmowy. Bywa to wielokrotnie bardzo trudne i dla wielu osób wręcz niewyobrażalne. Dzięki naszej pomocy odkryją Państwo, że w rozmowie nie ma nic strasznego.

Miasto, w którym zyskasz nowe umiejętności

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Rzymie to nasza domena. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Aby poznać i lepiej wczuć się w urzekający klimat miasta, warto wybrać zakwaterowanie u rodziny goszczącej, choć istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu. Okolica jest warta wyjątkowej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż zapiera ona dech w piersiach.

Otoczenie, które ułatwia Ci się doskonalić

Unikalność lokalizacji naszego kursu umożliwia połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych zainteresowań. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą wybrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport lub gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć również we własnym zakresie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Właśnie przez to kursy językowe za granicą w Rzymie to taki rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Czasem sposobność podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niezadowalająca. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Taka znajomość może przerodzić się w długoletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Rzymie to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz albo w przyszłości.