KURSY SPECJALNE


Oferta specjalnych kursów językowych za granicą

Proponując Państwu naukę na naszych kursach językowych za granicą mamy świadomość, że wybiorą się Państwo na taki kurs w trakcie urlopu, a w przypadku młodzieży będą to wakacje.


Czas urlopu i wakacji to taki szczególny czas, który każdy z nas chce wykorzystać dla siebie rozwijając swoje pasje i realizując swoje marzenia, odpoczywając przed kolejnymi wyzwaniami.


Nasza oferta kursów językowych za granicą na pewno pozwala na bardzo intensywną naukę języka obcego.

Poznawanie języka obcego w jego naturalnym środowisku jest najbardziej intensywne i przynosi najlepszy efekt. Ucząc się języka obcego w kraju, którym jest on językiem ojczystym, mamy nieustanny z nim kontakt, musimy przełamać wszelkie opory przed posługiwaniem się nim, nie ważne czy popełnimy błędy czy źle zaakcentujemy mówić trzeba, bo tego wymaga nasza codzienna egzystencja.


Proponujemy Państwu zamieszkanie u rodziny tak zwany homestay, dzięki uczestniczeniu w codzienny życiu rodzinnym mogą Państwo jeszcze intensywniej uczyć się języka. Pozwala to również poznawać zwykłe życie ludzi w innym kraju.

Zapewniamy, że współpracujące z nami rodziny otoczą Państwa troską i opieką i pomogą zaaklimatyzować się w nowym miejscu.


Nauka języka obcego na kursach za granicą to nie tylko nauka, to też poznawanie obcej kultury, zwyczajów, codziennego życia. Taka forma kształcenia pozwala na zwiedzenie wielu ciekawych miejsc, zabytków światowej klasy, można zanurzyć się w atmosferze ulicy, posłuchać o czym rozmawiają ludzie w barach czy kawiarniach. Można również wspaniale wypocząć korzystając z uroków plaż i ciepłego słońca.


Wiemy jednak, że wakacje to nie tylko czas nauki, zwiedzania i wypoczynku, to także czas w którym realizujemy swoje pasje lub pragniemy poznać coś nowego. Wakacyjny wyjazd na kurs językowy za granicą może być idealnym sposobem na realizację tych pragnień. Oprócz oferty nauki języka, która przebiegać może z różnym stopieniem intensywności, uczestnictwa w zajęciach i aktywnościach organizowanych przez współpracujące z nami placówki oświatowe przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kursów specjalnych.


Kursy specjalne to unikatowa na rynku propozycja pozwalająca na jednoczesną naukę języka obcego i rozwijanie swojej pasji wybranym przez siebie miejscu na świecie.

Wychodząc naprzeciw Państwa zainteresowaniom przygotowaliśmy proponujemy połączenie nauki języka ze sportem, tańcem, gotowaniem, biznesem. Nasza propozycja jest bardzo bogata. Staramy się uwzględniać wszystkie Państw sugestie i opinie.


W przypadku połączenia nauki języka ze sportem proponujemy naukę języka angielskiego połączoną z nauką surfingu, jazdy konnej czy też golfa. Można również uczyć się z nami tenisa czy koszykówki. Mamy nadzieję, że takie połączenie nauki i aktywności sportowej pozwoli jak najlepiej wykorzystać czas. Rozwinie zarówno umiejętności językowe jaki i fizyczną sprawność.


Dla osób zainteresowanych tańcem również przygotowaliśmy wspaniałą bogatą ofertę nauki języka angielskiego i tańca hip-hopowego.. Ta propozycja z pewnością szczególnie spodoba się osobom młodym, dla których nauka języka angielskiego to konieczność, a taniec to wielka życiowa pasja.

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu sprawami kulinarnymi, przygotowaliśmy ofertę połączenia nauki języka angielskiego z nauką gotowania. Ta wspaniała możliwość skierowana jest szczególnie do tych, którzy kochają gotować, chcą wiedzieć co jedzą, nie znoszą nudy na swoim talerzu, marzą o eksperymentowaniu z nowymi smakami i składnikami. Nasz kurs pozwoli im realizować tą wielką pasję, jednocześnie będą mieli możliwość nauki języka, poznania nowego miejsca, odwiedzenia lokalnych knajpek i restauracji. To wszystko z pewnością sprawi, że czas spędzony na naszych kursach językowych za granicą zapadnie na długo w pamięci i przyniesie bardzo wiele korzyści.


Przygotowaliśmy również wyjątkową ofertę kursów specjalnych, w trakcie których można pogłębić swoją znajomość języka angielskiego w dziedzinie biznesu. Kursy te przeznaczone są dla osób które ze względów zawodowych, czy osobistych pragnął podnieść swoją znajomość języka angielskiego na inny wymiar. Rozumiejąc powagę tematu w tej dziedzinie przygotowaliśmy bardzo bogatą i profesjonalną ofertę. Mają Państwo możliwość uczestniczenia w zajęciach indywidualnych lub grupowych,/b>. Współpracujące z nami szkoły cieszą się wielką renomą i gwarantują przeprowadzenie kursu na bardzo wysokim poziomie. ,/p>

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami specjalnymi zachęcamy do poznania szczegółowej oferty na naszej stronie lub bezpośredniego kontaktu z nami.