JĘZYK + GOTOWANIE


Oferujemy kursy językowe, obozy dla osób, których pasją jest gotowanie.Kursy:

GOTOWANIE (od 2,695 $/ 2 tygodnie)

- Culinary Camp (18 lekcji angielskiego ogólnego* + 8 lekcji z gotowania/ tydzień)

*godzina lekcyjna - 45 minut

Minimalny wiek - 15 lat

Rozmiar grupy - max 10 osób

ZAKWATEROWANIE (wliczone w cenę)

- Rodzina goszcząca

Lokalizacja: USA, Las Vegas.

   

Kursy specjalne język + gotowanie

Zaobserwowaliśmy w ostatnim czasie ogromny wzrost zainteresowania tematyką kulinarną
.

W przestrzeni publicznej funkcjonuje coraz więcej miejsc zajmujących się tą tematyką. Można znaleźć książki i magazyny poświęcone tej pasji, jak grzyby po deszczu tworzone są blogi kulinarne czy strony internetowe zajmujące się gotowaniem. W kanałach telewizyjnych coraz więcej czasu poświęca się sprawom kulinarnym, a programy telewizyjne w których konkurują ze sobą kucharze cieszą się niesłabnącą popularnością.


Rozumiemy, że sprawy jedzenia i gotowania są dla wielu osób nie tylko sposobem na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia ale też prawdziwą pasją.

Wychodząc naprzeciw tym zainteresowaniom przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kursu specjalnego. Jest to propozycję nauki języka obcego na kursie językowym za granicą połączona z nauką gotowania.

Takie połączenie pasji i nauki z pewnością pozwoli Państwu maksymalnie wykorzystać czas urlopu czy wakacji, będzie dla Państwa wspaniałą przygodą.


Kurs specjalny język angielski połączony z gotowaniem

Organizowany jest na terenie Stanów Zjednoczonych w Las Vegas. Czas pobytu to dwa tygodnie. W trakcie tego Culinary Camp przeprowadzonych zostanie 18 lekcji z języka angielskiego ogólnego i 8 lekcji z gotowania w ciągu jednego tygodnia.

Zaznaczamy przy tym, że godzina lekcyjna trwa 45 minut.


Uznaliśmy że minimalnym wiekiem od którego będzie można uczestniczyć w kursie jest 15 lat. Kurs zostanie zorganizowany już dla 10 uczestników.


W trakcie kursu oferujemy zakwaterowanie w formie homestay, czyli u rodziny goszczącej. Ta forma zamieszkania jest wliczona w cenę kursu. Zamieszkanie u rodziny w trakcie trwania kursu język angielski plus gotowanie za granicą przynosi dodatkowe korzyści.

Sprawia, że nauka języka przebiega w sposób bardziej intensywny. Poprzez całodobowy kontakt z językiem na bieżąco ćwiczone są w naturalnych sytuacjach wszystkie poznane do tej pory zwroty i słowa. Trzeba przełamać wszystkie bariery i opory jakie większość z nas ma przed mówieniem w obcym języku. Trzeba mówić pomimo wszystkich błędów i niepewności. Taki kontakt z językiem w jego naturalnym środowisku pozwala też poznać zwroty z codziennego języka.


Możemy zapewnić, że współpracujące z nami rodziny otaczają naszych kursantów opieką, pomagają im poznać nowe miejsce. Pokazują lokalne atrakcje i ciekawostki.


Koszt takiego kursu wynosi około 2695$ za dwutygodniowy pobyt.

Jesteśmy przekonani, że wydatek ten okaże się cenną inwestycją w samego siebie, która przyniesie znaczącą poprawę umiejętności językowych oraz wspaniale rozwinie pasję gotowania.