JĘZYK + TANIEC


Oferujemy kursy językowe, obozy dla osób, których pasją jest taniec.Kursy:

TANIEC (od 3395 $/ 2 tygodnie)

- Hip-Hop Dance Camp (18 lekcji angielskiego ogólnego + 10 lekcji tańca/ tydzień)

*godzina lekcyjna - 45 minut

Minimalny wiek - 15 lat

Rozmiar grupy - max 10 osób

ZAKWATEROWANIE (wliczone w cenę):

- Rodzina goszcząca

Lokalizacja: USA, Boston.

 

Kursy specjalne język + taniec

Taniec towarzyszył człowiekowi od zawsze. Tańcem wyrażano radość, proszono bóstwa natury o deszcz, obfite zbiory czy udane łowy. Taniec wyraża emocje niesie radość i odpręża. Osoby, które tańczą mają lepszą kondycje fizyczną, są zdrowsze, pogodniejsze i spokojniejsze. Ponieważ taniec tak jak każdy ruch relaksuje.


W ostatnim okresie zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania tańcem. Coraz liczniejsze są kursy tańca dla dzieci i dorosły, a nawet seniorzy zaczynają tańczyć. W telewizji również pojawia się coraz więcej programów poświęconych tańcowi.


Obserwując to zainteresowanie opracowaliśmy ofertę kursu języka angielskiego za granicą i jednoczesnej nauki tańca.

Jesteśmy głęboko przekonani, że oferta ta spełni oczekiwania tych z Państwa, których pasją jest taniec.


Zdajemy sobie bowiem sprawę, że większość z Państwa, uczestniczy w naszych kursach językowy za granicą w czasie urlopu czy wakacji,a więc okresie w którym chcemy też odpocząć i zrobić coś dla siebie. Uczestnictwo w naszym specjalnym kursie. będzie wspaniałym rozwiązaniem.

Proponujemy Państwu wyjazd na kurs języka angielskiego plus taniec do Stanów Zjednoczonych, konkretnie do Bostonu.

Kurs językowy został tu połączony z Hip-Hop Dance Camp. Nauka tego rodzaju tańca jest na pewno atrakcyjna dla ludzi młodych, jednak jesteśmy przekonani, że bardziej dojrzali uczestnicy naszych kursów chętnie poznają zasady Hip-Hopu i wyniosą bardzo wiele korzyści z nauki nowego stylu.


Ten specjalistyczny kurs opracowany jest tak aby w ciągu tygodnia odbyło się 18 godzin języka angielskiego ogólnego oraz 10 lekcji tańca. Pragniemy zaznaczyć, że godzina lekcyjna trwa 45 minut.

Kurs specjalistyczny język angielski plus taniec będzie trwał dwa tygodnie.

Uważamy, że minimalny wiek od którego będzie można uczestniczyć w tym kursie to 15 lat.

Maksymalna ilość osób jaką może mieć grupa to 10.

W trakcie kursu specjalistycznego język angielski plus taniec oferujemy zakwaterowanie typu homestay. Ten rodzaj zakwaterowania jest wliczony w cenę kursu.

Homestay polega na zamieszkaniu u rodziny goszczącej. Taka forma zakwaterowania przenosi naukę języka w inny wymiar. Intensyfikuję ją maksymalnie. Uczestnik kursu ma całodobowy kontakt z językiem, codzienne sytuacje zmuszają go do używania obcego języka nawet jeżeli są obawy przed popełnieniem błędów.

Uczy się żywego języka w jego naturalnym środowisku ma okazję poznać zwroty i słówka, których nie znajdzie się w słowniku. Jesteśmy głęboko przekonani , że oferta tego kursu spełni wszystkie oczekiwania osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z języka angielskiego i jednocześnie chcą rozwijać swoją pasję tańca.

Koszt tego wspaniałego kursu to 3395 $/ za dwa tygodnie.