KURSY JĘZYKOWE DLA MŁODZIEŻY

kursów językowych za granicą skierowana jest głównie dla osób dorosłych. Dla pełnoletnich kursantów nie ma żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o wybór kursu, kraju w którym nauka się odbywa, czy formy zakwaterowania. Jedyne o co prosimy przyszłych uczestników kursu to wykonanie testu językowego w naszym biurze przed wyjazdem. Takie działanie ma na celu dostosowanie poziomu zaawansowania kursu do umiejętności już przez Państwa posiadanych.

Wiemy, że nie tylko dorośli pragnął nauczyć się języka obcego, również młodzież zainteresowana jest tą nowoczesną i atrakcyjną formą nauki.
już po ukończeniu 16 roku życia.

Jednak ze względu na wiek kursanta istnieją pewne ograniczenia. Możemy zaproponować im zakwaterowanie jedynie w formie homestay, czyli u rodziny goszczącej, gdyż większość szkół zezwala na pobyt w swoich rezydencjach jedynie dorosłym kursantom.

Należy jednak nadmienić, że taka forma zamieszkania czyli homestay wybierana jest przez większość naszych kursantów i przynosi bardzo wiele korzyści językowych. Całodobowy kontakt z językiem w jego naturalnym środowisku intensyfikuje naukę i pozytywnie motywuję do posługiwania się nim. Można też poznać wiele zwrotów i słówek używanych w trakcie codziennych rozmów.


Z myślą o najmłodszych uczestnikach przygotowaliśmy ofertę kursów specjalnych w których mogą brać udział osoby od 12 roku życia.

Takie kursy wymagają dużej pracy i zaangażowania ze strony opiekuna grupy oraz rodziny goszczącej. W przypadku najmłodszych kursantów rodzina goszcząca w szczególny sposób opiekuje się kursantem i sprawuje nad nim pieczę.


Kursy proponowane w tej grupie wiekowej bardzo często są kursami specjalnymi łączą ze sobą naukę języka z możliwością rozwijania swoich pasji takich jak taniec czy gotowanie. Przygotowaliśmy również kursy, w których naukę języka połączyć można z uprawianiem sportu takiego jak jeździectwo surfing czy koszykówka.


Wiemy, że umiejętność posługiwania się językiem obcym jest obecnie bardzo ważna. Wielu rodziców w trosce o dobre wykształcenie swoich dzieci posyła je na różne dodatkowe kursy językowe już od najmłodszych lat. Pragniemy wspomóc Państwa w tych wysiłkach dlatego przygotowaliśmy kursy łączone w których może uczestniczyć rodzic wraz z dzieckiem. Jesteśmy przekonani, że tak wspólna nauka na wyjeździe za granica przyniesie bardzo wiele korzyści.


W celu przygotowania najlepszego programu nauki dla dziecka i jego rodzica, (będą to osobne grupy) zapraszamy do kontaktu z nami, ponieważ w każdym z takich przypadków opracowujemy indywidualną ofertę.