HAWAJE

HAWAJE – jedyny stan leżący na wyspach, położony na archipelagu Hawaje w północno-środkowej części Oceanu Spokojnego. Honolulu jest stolicą stanu. Archipelag jest pochodzenia wulkanicznego. Rozpościera się na długości niemal 2,5 tys. km. Tworzy go 137 wysp, spośród których 7 jest zamieszkanych: Hawaiʻi, Oʻahu, Kauaʻi, Molokaʻi, Lānaʻi, Maui i Niʻihau. Charakterystyka wysp to przede wszystkim ich górzystość oraz znajdujące się na nich czynne wulkany. Stan ten posiada czwartą najdłuższą linię brzegową w USA.

hawaje

Global Village Hawaii – to szkoła, do której przybywają studenci z całego świata głównie na programy akademickie – można wywnioskować, że studenci czują się tutaj jak w raju. Piękny krajobraz, cudowny klimat, przyjazna atmosfera oraz dużo ciekawych kursów językowych, również tematycznych sprawiają, że szkoła jest bardzo popularna.
Global Village Hawaii zapewnia pierwszorzędne doświadczenie edukacyjne dla studentów z całego świata. Po dołączeniu do szkolnej rodziny, nauka języka angielskiego stanie się przyjemnością. W szybki i efektywny sposób podszlifujesz swój angielski, a wszystko to dzięki zagranicznym kursom językowym w USA.

Kursy:
General English (od 240$/tydzień)
– Part-Time (16 godzin*/tydzień)
– Standard (20 godzin*/tydzień)
– Intensive (25 godzin*/tydzień)
Business English (od 250$/tydzień)
– Business English Programme (20 godzin*/tydzień)
Exam Preparation (od 250$/tydzień)
– TOEFL (20 godzin*/tydzień)
– TOEIC (20 godzin*/tydzień)
– IELTS Exam (20 godzin*/tydzień)
– Cambridge Preparation FCE (30 godzin*/tydzień)
– Cambridge Preparation CAE (27 godzin*/tydzień)
English PLUS (od 470$/tydzień)
– English + Surfing (16 godzin* + 1 godzina prywatnych lekcji z Surfingu/tydzień)
– English + Hula (16 godzin* + 2 godziny prywatnych lekcji z Hula/tydzień)
– English + Ukulele (16 godzin* + 45 minut prywatnych lekcji Ukulele/tydzień)
– English + Fitness (16 godzin* + 1 godzina treningu personalnego/tydzień)
– English + Yoga (16 godzin* + 1 godzina prywatnych lekcji z Yoga/tydzień)
* godzina lekcyjna – 50 minut
Minimalny wiek – 16 lat
Rozmiar grupy – max 10 osób
Zakwaterowanie (300$/tydzień)
Homestay
Residence
Zobacz broszurę.

 

Najlepszy zagraniczny kurs językowy na Hawajach na wyciągnięcie ręki

Kurs językowy za granicą na Hawajach to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i odkrywania świata. Nauka języka obcego poza granicami własnego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. Równocześnie to najlepsza okazja do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia rozmowy. A dla kilku osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Zdobycie nowych umiejętności w jednym miejscu

Najlepiej zaplanowany zagraniczny kurs językowy na Hawajach to nasza zaleta. To nie tylko znakomita możliwość nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Istnieje sposobność zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Koniecznie trzeba wybrać się na zwiedzanie tej zapierającej dech w piersiach okolicy, bo jest ona tego warta.

Państwa rozwój we wspaniałym miejscu

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka i rozwijania własnych zainteresowań. Sprzyjają temu organizowane przez nas obozy językowe, podczas których kursanci mogą wybrać jedną z wielu kolejnych aktywności: taniec, sport albo gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Właśnie dlatego kursy językowe za granicą na Hawajach to taki rewelacyjny pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie proste

Możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego to czasem za mało. Szczęśliwie w kursach udział biorą także osoby z innych państw, co daje możliwość poznania innych języków obcych. To równocześnie łatwy sposób na poznanie nowych osób. Taka znajomość może przerodzić się w wieloletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy na Hawajach to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co z pewnością się opłaci teraz albo w przyszłości.