NAUKA


Głównym celem naszej firmy jest popularyzowanie nauki języków obcych na kursach językowych za granicą.

Głęboko wierzymy, że kształcenie językowe w takiej formie przynosi bardzo wiele korzyści. Umożliwia bowiem kontakt z językiem w jego naturalnym środowisku. W ten sposób na bieżąco ćwiczone są wszystkie poznane na zajęciach zwroty słówka, czy reguły gramatyczne.


Nie bagatelną rolę odgrywa tutaj również forma zakwaterowania, większość spośród naszych kursantów wybiera homestay, czyli zamieszkanie u rodziny goszczącej.

Umożliwia to naszym kursantom dodatkowy kontakt z językiem, zmusza ich do konwersacji w zwykłych codziennych sytuacjach, pozwala na osłuchanie się z żywym stosowanym językiem.


Wyjazd za granicę pozwala również na połączenie nauki ze poznaniem ciekawego kraju oraz wypoczynkiem.

Staramy się organizować naukę w takich miejscach, które są atrakcyjne pod względem turystycznym. Dzięki czemu mogą Państwo w trakcie pobytu zwiedzić ciekawe zabytki, zobaczyć ciekawe pod względem przyrodniczym miejsca, poleniuchować na pięknych plażach, zapoznać się z atmosferą ulicy czy miejscowego targowiska, posmakować przysmaków lokalnej kuchni.


Jeżeli takie poznanie kraju to dla kogoś za mało przygotowaliśmy również ofertę kursów specjalnych. Kursy specjalne pozwalają na łączenie nauki języka obcego z rozwijaniem swojej pasji, poznawaniem czegoś nowego, poszerzaniem wiedzy z innych dziedzin niż język obcy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom naszych klientów przygotowaliśmy kursy specjalne, które łączą ze sobą naukę języka i sport, naukę języka i gotowanie, naukę języka i taniec, oraz naukę języka i biznes.


Prezentowana przez nas oferta jest niezwykle bogata

Dla przykładu na kursach specjalnych łączących ze sobą naukę języka i sport przygotowaliśmy dla Państwa oprócz zajęć językowych lekcje z następujących dyscyplin sportowych: surfing, jazda konna (riding, trial riding), turystyka górska, koszykówka, tenis czy golf. Jesteśmy przekonani, że połączenie nauki z aktywnością fizyczną przyniesie Państwu wiele satysfakcji.


Dla miłośników tańca przygotowaliśmy między innymi kurs specjalny Hip-Hop Dance Camp na terenie Stanów Zjednoczonych (Boston), z pewnością jest to propozycja warta rozważenia.


Mamy też coś dla tych z Państwo, którzy pragnął poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny kulinarnej. Również na terenie Stanów Zjednoczonych tym razem w Las Vegas organizujemy kurs łączący naukę języka z gotowaniem. Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo ciekawe i inspirujące przepisy, kulinarne triki, które na pewno przydadzą się w kuchni.


Nie zapomnieliśmy też o tych którzy z powodów osobistych czy też zawodowych pragnął poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Business English.

Oferta w tym zakresie jest szczególnie bogata. Pragnęliśmy jak najlepiej sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom, zarówno pod względem merytorycznym (kursy indywidualne lub grupowe) jak i pod względem miejsca Irlandia, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Stany Zjednoczone.


Proponujemy Państwu również dostosowanie intensywności prowadzonych z języka zajęć do indywidualnych potrzeb oraz możliwości.

Przewidujemy możliwość nauki w wymiarze standardowym czyli od 15 do 20 godzin w ciągu tygodnia lub intensywnie około 25 godzin tygodniowo, a dla tych którzy pragnął czegoś ekstra super intensywna nauka czyli aż 30 godzin w ciągu tygodnia.


Zachęcamy do przystąpienia do testu z umiejętności językowych w naszym biurze przed wyjazdem na kurs językowy za granicą. Taki test pozwoli nam dostosować odpowiednio poziom nauki do już nabytych umiejętności.

Nasza oferta to nie tylko kursy specjalne i możliwość dostosowania intensywności nauki ale również różne rodzaje kursów. Dbamy bowiem o to, żeby czas jaki spędzą Państwo na kursie językowym za granicą przyniósł maksymalnie dużo korzyści. Zachęcamy do wyboru jednego z następujących rodzajów kursów General Language, Business Language, Exam Preparation.


Kursy rodzaju General Language zakładają podniesienie umiejętności ogólnego języka obcego, mają one różny stopień trudność, w zależności od posiadanej już przez uczestnika wiedzy. Efektem będzie znacząca poprawa sprawności konwersacji w języku obcym, rozumienia ze słuchu czy stosowania reguł gramatycznych.


Business Language wymaga od uczestników podstawowej wiedzy z języka angielskiego, celem jego jest nauczenie kursanta posługiwania się językiem angielskim w trakcie wszystkich typów aktywności biznesowej.


Kursy typu Exam Preparation to typowy kurs przygotowawczy, jego założeniem jest podniesienie umiejętności i sprawności językowych do takiego poziomu, żeby uczestnik mógł z pozytywnym rezultatem przystąpić do wybranego przez siebie certyfikatu językowego.

Mamy również coś dla młodszy osób, jest to ciekawa alternatywa dla”kolonii nad Bałtykiem”, a mianowicie obóz językowy. Wyjazd na taki obóz łączy naukę języka obcego z poznaniem ciekawego miejsca. Zwłaszcza jeżeli zdecydują się Państwo na wyjazd do Stanów Zjednoczonych czy Kanady nauka będzie przebiegać w atmosferze typowego.

Głęboko wierzymy, że w prezentowanej przez nas ofercie każdy z Państwa odnajdzie swój sposób na naukę języka obcego.