KURSY JĘZYKOWE

Zagraniczne kursy językowe cieszą się obecnie coraz większa popularnością.

Wiele osób już od najmłodszych lat uczestniczy w nauce języka obcego. Pragnienie opanowania języka na zaawansowanym poziomie jest udziałem wielu osób. Wkładają one wiele wysiłku w studiowanie języka.


Nauka odbywa się zazwyczaj dwa lub trzy razy w tygodniu i mimo włożonego ogromnego nakładu pracy nie przynosi oczekiwanych rezultatów, a świat nie stoi w miejscu i nie czeka cierpliwie aż w końcu uda się opanować język.


W chwili obecnej znajomość języka angielskiego jest już koniecznością. Większość informacji dostępna jest w tym języku, jest on na tyle popularny, że można się nim porozumieć w wszystkich zakątkach naszego globu.

Wiele przedsiębiorstw to międzynarodowe korporacje, które mają swoje oddziały na terenie wielu państw, a obowiązującym w nich językiem komunikacji jest właśnie angielski.

O hotelach czy lotniskach nie będziemy nawet tu wspominać.


Jednak język angielski to nie wszystko coraz więcej osób uczy się kolejnych języków obcych, chcąc podnieść swoją atrakcyjność na rynku pracy, nawiązać biznesowe kontakty czy też spełnić swoje marzenia.


Dla tych wszystkich z Państwa, którzy pragną opanować język obcy, są sfrustrowani dotychczasowymi efektami swoich wysiłków, chcą zobaczyć szybko efekt swojej pracy przygotowaliśmy ofertę kursów językowych za granicą.

Jesteśmy głęboko przekonani, że ta forma edukacji językowej przynosi najwięcej korzyści jest najbardziej efektywna i skuteczna.

Nauka języka obcego w jego naturalnym środowisku umożliwia całodobowy, nieustający kontakt z językiem.

Zmusza do używania poznanych zwrotów, słówek czy gramatycznych reguł w zwykłych codziennych sytuacjach.

Dzięki czemu przełamane zostaną wszystkie bariery i opory przed mówieniem oraz podniesione umiejętności rozumienia języka mówionego.


Przygotowaliśmy dla Państwa możliwość nauki w różnych kraja, z różnym stopniu intensywności prowadzonych zajęć od standardowego do super intensywnego.

Współpracujące z nami szkoły przygotowały różnego rodzaju zajęcia i aktywności dodatkowe.


W trakcie wyjazdu można zwiedzić wiele ciekawych zabytków czy atrakcji turystycznych, skosztować specjałów lokalnej kuchni, poczuć atmosferę ulicy odpocząć na plaży.


Dla tych, którzy pragnął czegoś więcej przygotowaliśmy ofertę kursów specjalnych łączących ze sobą naukę języka obcego ze sportem, tańcem, gotowaniem czy biznesem.

Nasze kursy mają również różny rodzaj od General Language do Exam Preparation tak aby jak najlepiej dobrać kurs do Państw indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy Państwa do wykonania specjalnego testu językowego przed wyjazdem. Takie postępowanie umożliwi nam jak najlepsze dostosowanie kursu do posiadanych już przez Państwa umiejętności.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Jeżeli nie znajdą Państwo kursu dla siebie prosimy o kontakt jesteśmy w stanie przygotować ofertę indywidualną, zarówno jeżeli chodzi o język jak i kraj.