KURSY SPECJALNE

Kursy językowe za granicą mają na celu nie tylko naukę języka obcego w jego naturalnym środowisku.

Jak wiadomo nauka taka przynosi najwięcej korzyści, jest najbardziej efektywna i nowoczesna. Przebywanie w kraju, którego języka się uczymy pozwala ćwiczyć umiejętności językowe w zwykłych codziennych sytuacjach.

Sytuacja tak bardzo dobrze stymuluje rozwój sprawności rozumienia ze słuchu oraz konwersacji.


Kursy językowe za granicą pozwalają również na zapoznanie się z kulturą kraju, którym odbywa się kurs.

Można zwiedzić ciekawe zabytki, zobaczyć różne atrakcje turystyczne, wypocząć na pięknych plażach, posmakować miejscowych przysmaków kulinarnych, poczuć atmosferę ulicy i codziennego życia.

Z pewnością takie zapoznawanie się z krajem pomaga w nauce języka, bo przecież język to nie zbiór słów ale to przede wszystkim ludzie którzy się tym językiem posługują.


Wielu z Państwa wyjeżdża na nasze kursy językowe za granicą w czasie urlopu czy wakacji. Wybiera naukę rezygnując z wypoczynku czy rozwijania innych swoich pasji.

Szanujemy ten wybór i dziękujemy za jego dokonanie

.

Nie chcemy jednak żeby musieli Państwo rezygnować z rozwijania swoich zainteresowań. Przygotowaliśmy specjalne kursy na których połączyliśmy naukę języka z możliwością pogłębiania swoich pasji, nauczenia się czegoś nowego, doskonalenia już posiadane umiejętności.


Mogą Państwo wybierać z poszczególnych rodzajów kursów specjalnych łączących język i sport, język i taniec, język i gotowanie, oraz język i biznes.

Uczestnicząc w kursach specjalnych język i sport, mogą Państwo uczestniczyć w zajęciach z następujących dyscyplin sportowych: surfing, jazda konna (riding lub trail ridiing), wędrówki górskie, golf, tenis i koszykówka. Jesteśmy przekonani, że wszyscy miłośnicy sportu znajdą tutaj coś dla siebie. Szczegółowe informacje na temat tych kursów można znaleźć na stronie im poświęconej lub bezpośrednio kontaktując się z nami.


Miłośników tańca zapraszamy na nasze kursy specjalne łączące naukę języka i taniec. Mogą Państwo uczestniczyć w Hip-Hop Dance Camp, oferowane tutaj zajęcia pozwolą na podniesienie zarówno umiejętności językowych jak i tanecznych. Szczegóły tej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej lub w bezpośrednim kontakcie z nami.


Wszystkich pasjonatów gotowania zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach specjalnych łączących naukę języka z poszerzeniem swojej wiedzy kulinarnej. Kurs odbywa się na terenie Stanów Zjednoczonych, szczegóły można znaleźć w ten sam sposób jak w przypadku pozostałych kursów.


Dla tych z Państwa, którzy z powodów zawodowych lub prywatnych pragnął pogłębić swoją wiedzę z zakresu Business English przygotowaliśmy bardzo ciekawą i szeroką ofertę obejmuje ona naukę na kursie indywidualnym lub grupowym w wielu ośrodkach na terenie Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady czy Malty.

Szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej lub w bezpośrednim kontakcie z nami.