HOTEL

Naszą misją jest, aby pobyt na naszych kursach językowych za granicą spełnił wszystkie Państwa oczekiwania

.

Staramy się, aby nasza oferta była na jak najwyższym poziomie. Dbamy o poziom merytoryczny oferowanych kursów i zajęć dodatkowych. Pragniemy, aby oprócz nauki języka mogli Państwo rozwijać swoje pasje, dlatego przygotowaliśmy całą gamę kursów łączących naukę języka z rozwijaniem swoich zainteresowań takich jak np.: sport, taniec, gotowanie, biznes.

Wiemy, że kurs językowy za granicą to nie tylko sama nauka i pasje, w trakcie jego trwania można we wspaniały sposób wykorzystać wolny czas, w zależności od kraju w którym się znajdujemy. Można leżeć na plaży i relaksować się w blasku słońca, zwiedzać światowej klasy zabytki, smakować klimat egzotycznych miejsc, poznawać kulturę, obyczaje i życie codzienne, odwiedzać kawiarnie, kluby czy restauracje i smakować miejscowe kulinarne przysmaki.

Po tych wszystkich intensywnych przeżyciach niektórzy z Państwa potrzebują ciszy, spokoju i samotności.

To właśnie dla nich przygotowaliśmy możliwość zakwaterowania w hotelu

Jest to najbardziej komfortowa, wygodna i luksusowa opcja zakwaterowania. Decydując się na taką formę zakwaterowania będą mogli cieszyć się Państwo pełną swobodą i korzystać z odosobnienia i ciszy jakie daje własny pokój w hotelu.

Nie będziemy ukrywać, że jest to forma zakwaterowania wyższych lotów, a więc forma najdroższa. Są jednak takie okoliczności w których za komfort i wygodę warto zapłacić. Właśnie z powodu kosztów jest to forma zamieszkania najrzadziej wybierana przez naszych kursantów.

Współpracujące z nami placówki oświatowe na życzenie kursanta polecają znajdujące się w okolicy hotele. Również w przypadku wyboru hotelu dokładamy wszelkich starań, aby trafili Państwo do miejsc sprawdzonych, godnych zaufania, które zapewniają najwyższą możliwą jakość w stosunku do proponowanej ceny. Podjęliśmy również rozmowy z przedstawicielami hoteli i wielu wypadkach udało nam się wynegocjować zniżki dla naszych kursantów.

Jesteśmy przekonani, że wybierając tę formę zakwaterowania otrzymają Państwo najbardziej komfortową, wygodną i luksusową ofertę, a koszty będą dostosowane do oferowanego standardu.