WŁOSKI

Kursy języka włoskiego za granicą

Italia kojarzy się nam z kolebką naszej zachodniej cywilizacji.

Imperium Rzymskie przez wiele wieków dominowało w basenie Morza Śródziemnego, podporządkowało sobie tereny od Anglii po Egipt. To właśnie Rzym był centrum starożytnego świata.

Mimo, że minęły wieki Rzym nadal emanuje potęgą dawnej świetności. Zachowało się tam bardzo wiele zabytków, które przyciągają do siebie jak magnes. Każdy z nas marzy żeby zobaczyć koloseum czy znaleźć się na hiszpańskich schodach. Starożytny świat daje o sobie znać nie tylko w Rzymie liczne zabytki rozrzucone są po całej słonecznej Italii.

We Włoszech można znaleźć nie tylko zabytki z tego okresu. W kraju tym bowiem rodził się europejski renesans, który odwracał człowieka od mroków średniowiecza w kierunku wiedzy i fascynacji światem. Z tego okresu pochodzą słynne na cały świat dzieła Leonarda da Vinci czy Michała Anioła.


Jeśli więc pragnął Państwo poznać język włoski, zwiedzić zabytki o których mówi cały świat, pooddychać atmosferą wiecznego miasta zapraszamy do udziału w naszych kursach językowych organizowanych we Włoszech.

Takie kursy są idealnym sposobem w którym można połączyć studia z wypoczynkiem i zwiedzaniem zabytków światowej klasy.

Pragniemy, aby czas spędzony na naszych kursach przyniósł Państwu jak najwięcej korzyści. Nauka języka w jego naturalnym środowisku przenosi proces kształcenia w inny wymiar. Intensyfikuje go w stopniu maksymalnym.


Językiem włoskim trzeba nie tylko posługiwać się w trakcie standardowych zajęć, ale cały czas. Dzięki czemu nabędą Państwo umiejętności posługiwania się językiem włoskim w codziennych sytuacjach. Chcąc dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości proponujemy naukę w
różnym stopniu intensywności od standardowego do super intensywnego.


Współpracujące z nami placówki oświatowe oferują dodatkowe zajęcia i aktywności, tak aby mogli Państwo przyswoić sobie jak najwięcej słów i zwrotów w języku włoskim.


Pragnęliśmy również formę zakwaterowania dostosować do Państwa oczekiwań proponujemy zamieszkanie w hotelu, rezydencji lub też homestay.

W przypadku wyboru tej ostatniej możliwości pragniemy zapewnić Państwa, że współpracujące z nami rodziny otaczają kursantów dużą troską i życzliwością, dokładając wszelkich starań aby aklimatyzacja w nowym miejscu przebiegała jak najsprawniej.

Jesteśmy przekonanie że przygotowana przez nas oferta umożliwi Państwu naukę języka włoskiego, poznanie włoskiej kultury, zwiedzenie najważniejszych zabytków oraz znajdą państwo czas na relaks i wypoczynek.