KURSY JĘZYKOWE

KURSY JĘZYKOWE

Znajomość języka obcego to w dzisiejszych czasach konieczność. Podczas gdy język angielski pozwala na porozumienie się w niemal każdym kraju świata, warto także zadbać o znajomość innych języków, zwłaszcza jeśli często podróżujemy do pewnego kraju lub łączą nas kontakty biznesowe z jego mieszkańcami.

Często z racji braku czasu, na naukę języka poświęca się jedną lub dwie godziny tygodniowo, co w połączeniu z innymi zajęciami nie daje oczekiwanych rezultatów. Warto pomyśleć o wyjeździe na kurs do kraju, w którym mówi się w danym języku. Oprócz intensywnej nauki w szkole językowej, trzeba komunikować się w codziennych sytuacjach: w miejscu zamieszkania (u rodziny, w rezydencji lub w hotelu), w sklepach i restauracjach. Taki wyjazd językowy nie tylko podnosi kompetencje językowe, ale także dodaje pewności siebie

Kursy językowe możemy podzielić ze względu na ich intensywność i poziom zaawansowania, a także rodzaje.

Mamy zatem kursy ogólne, biznesowe i przygotowujące do egzaminów, a także kursy specjalne połączone ze zwiedzaniem, nauką gotowania lub tańcem, by lepiej poznać kulturę kraju, którego języka się uczymy.

Kursy oferowane są na każdym poziomie zaawansowania, a także w różnych wymiarach godzin: standardowym (15-20), intensywnym (25) lub super intensywnym (30) godzin tygodniowo. Wiele szkół oferuje także dodatkowe zajęcia lub formy aktywności, zależnie od miejsca nauki i wieku uczestników.

Przed wyborem odpowiedniego kursu warto przystąpić do testu językowego w naszym biurze, żeby jak najlepiej wykorzystać każdy dzień nauki za granicą.