NOWA ZELANDIA


Droga w stronę gór w nowej zelandii widoczna dzięki kursy językowe za granicąNowa Zelandia, znana również jako Kraj Długiej Białej Chmury lub Kraj Kwitnącej Paproci, położona jest na dwóch wyspach: Północnej i Południowej. Archipelag Nowej Zelandii jest najdalej na południe wysuniętą częścią Oceanii. Jej najbliższym sąsiadem jest Australia.
Na Wyspie Południowej dominują tereny górzyste – Alpy Południowe, z najwyższym szczytem Górą Cooka (3754 m n.p.m) i lodowcem Tasmana o długości prawie 30 km. Na Wyspie Północnej też znajdują się pasma górskie, a także czynne wulkany, gejzery i gorące źródła. Uroku wyspom dodają wiecznie zielone lasy podzwrotnikowe, w których znajduje się wiele wyjątkowych dla tego kraju roślin, na przykład olbrzymie paprocie. Wybierając zagraniczny kurs językowy w tym miejscu można się spodziewać znakomitych okazji na wycieczki ze świetnymi widokami.

Nowa Zelandia to jeden z najbardziej malowniczych krajów świata, którego zapierające dech w piersiach krajobrazy zostały wypromowane przez sagę „Władca Pierścieni”.

Zagraniczny kurs językowy w Nowej Zelandii to Twoja najtrafniejsza decyzja!

Kurs językowy za granicą w Nowej Zelandii to znakomity sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Najskuteczniejszym sposobem zapoznania się z nieznanym słownictwem jest nauka języka poza granicami własnego kraju. To jednocześnie znakomita możliwość przełamania naszych blokad oraz rozpoczęcie rozmowy. A dla wielu osób to nie tylko najbardziej wymagająca część nauki, ale i coś zupełnie paraliżującego. Dzięki naszej pomocy zrozumieją Państwo, że w konwersacji nie ma nic przerażającego.

Zyskanie nowych umiejętności w jednym miejscu

Właściwie zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Nowej Zelandii to nasza specjalność. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale również wspaniała lokalizacja, która spodoba się każdemu. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc trzeba wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż jest ona piękna.

Otoczenie, które ułatwia Ci się rozwijać

Wyjątkowość lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka i rozwijania własnych pasji. Dla zainteresowanych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w której chcą się rozwijać, czyli: taniec, sport albo gastronomię. Nowe umiejętności mogą Państwo nabyć również samodzielnie – korzystając z atrakcji dostępnych w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Nowej Zelandii to znakomity pomysł.

Poznawanie nowych ludzi jeszcze nigdy nie było takie łatwe

Czasem sposobność podjęcia nauki tylko jednego języka obcego jest niezadowalająca. Na szczęście w kursach udział biorą także osoby z innych państw, co daje sposobność poznania innych języków obcych. Równocześnie poznają Państwo całkowicie nowe osoby. Taka znajomość może przerodzić się w długoletnią przyjaźń, która ułatwi dalszą naukę języka. Uczestnictwo w zagranicznym kursie językowym w Nowej Zelandii jest więc w istocie inwestycją w siebie, która na pewno opłaci się w przyszłości.