PORTUGALIA


2989_bPortugalia to kraj piaszczystych plaż i dzikich krajobrazów. Mówi się również że to kraj, w którym panuje wieczna wiosna. Przepiękne krajobrazy, cenne zabytki, przyjaźni ludzie tak można określić Portugalię. Wakacje w tym kraju to najlepiej spędzone egzotyczne wakacje, jakie można sobie wymarzyć. Nauka języka portugalskiego, którą możesz odbyć wybierając kursy językowe za granicą, będzie dla Ciebie cennym doświadczeniem i fantastyczną zabawą. Portugalia urzeka turystów pięknem klifowych wybrzeży a przede wszystkim bujną roślinnością.

Portugalia słynie nie tylko z pięknych plaż i krajobrazów, również z wyśmienitej kuchni i pięknych lizbońskich zaułków. Portugalia to z pewnością najpiękniejszy kraj europejski. Co roku możemy zobaczyć ogromną ilość turystów z całego świata, ponieważ Portugalia to wyjątkowe miejsce, w której spędzisz niezapomniane wakacje.


Zanakomity zagraniczny kurs językowy w Portugalii w zasięgu Twojej ręki

Kurs językowy za granicą w Portugalii to rewelacyjny sposób na połączenie nauki nowego języka i poznawania świata. Nauka języka obcego poza granicami ojczystego kraju to najlepszy sposób zapoznania się z nieznanym słownictwem. Równocześnie to najlepsza sposobność do przełamania własnych blokad oraz zwykłego rozpoczęcia konwersacji. A dla wielu osób to nie tylko najtrudniejsza część nauki, ale i coś całkowicie paraliżującego. Tymczasem z nami rozmowa staje się prawdziwą przyjemnością.

Miasto, w którym zdobędziesz nowe umiejętności

Odpowiednio zaplanowany zagraniczny kurs językowy w Portugalii to nasza specjalność. To nie tylko znakomita sposobność nauki języka, ale także wspaniała lokalizacja, która przypadnie do gustu każdemu. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu lub u rodziny goszczącej, co jeszcze mocniej pozwoli wczuć się w atmosferę miasta. Okolica jest warta szczególnej uwagi, więc warto wybrać się na jej zwiedzanie, gdyż zapiera ona dech w piersiach.

Otoczenie, które pomaga Ci się rozwijać

Unikalność lokalizacji naszego kursu pozwala na połączenie nauki języka oraz rozwijania własnych zainteresowań. Dla chętnych osób przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obozów językowych, na których nasi kursanci mogą wybrać jedną z dziedzin, w jakiej chcą się rozwijać, to jest: taniec, sport lub gastronomię. Mogą Państwo także we własnym zakresie nabywać nowe umiejętności, a pozwoli Państwu na to moc atrakcji, jakie odnajdą Państwo w mieście. Powoduje to, że uczestnictwo w naszym kursie językowym za granicą w Portugalii to znakomity pomysł.

Poznawanie nowych osób jeszcze nigdy nie było takie proste

Czasem możliwość podjęcia nauki jedynie jednego języka obcego jest niezadowalająca. Szczęśliwie w kursach udział biorą również osoby z innych krajów, co daje sposobność poznania innych języków obcych. To jednocześnie łatwy sposób na zapoznanie się z nowymi osobami. Taka znajomość może przemienić się w długoletnią przyjaźń, która uprości dalszą naukę języka. Zagraniczny kurs językowy w Portugalii to inwestycja w siebie i w swój rozwój, co na pewno się opłaci teraz lub w przyszłości.