OBOZY JĘZYKOWE

Gorąco pragniemy przygotować atrakcyjne kursy języków obcych za granicą dla młodzieży.

Tak aby i oni mogli skorzystać z dobrodziejstw nauki języka obcego w jego naturalnym środowisku.


Jesteśmy bowiem pewni, że taka forma edukacji językowej przynosi największe efekty w najkrótszym czasie.

Całodobowy kontakt z językiem zmusza do stosowania go w codziennych zwykłych sytuacjach, podnosi na dużo wyższych poziom umiejętności komunikowania się i rozumienia ze słuchu.


Dla młodzieży przygotowaliśmy szczególnie atrakcyjną ofertę obozów językowych.

Taka forma nauki łączy ze sobą zajęcia z języka obcego z wyjazdem w ciekawe miejsce.

Umożliwia poznanie młodych osób ze wszystkich stron świata, zawiązanie nowych przyjaźni.

Staramy się, aby uczestnicy obozu dobrze zaznajomili się z miejscem, w którym odbywa się obóz. Zwiedzili wszystkie zabytki, zobaczyli atrakcje turystyczne.


Wzbogacamy nasze kursy o różnego rodzaju atrakcje, gry, zabawy i konkursy.

Wiemy, ze wielu z młodych ludzi ma wspaniałe pasje.

Pragniemy aby w trakcie obozu językowego mogli je rozwijać, dlatego w naszej ofercie pojawiły się też obozy tematyczne przeznaczone dla osób zainteresowanych oprócz nauką języka obcego na przykład piłką nożną,rugby, golfem czy jazdą konną.


W naszych kursach mogą uczestniczyć młodzi ludzie w wieku od 12 do 17 lat.

Ze względu na wiek większości przypadków możemy im zaproponować zakwaterowanie w formie homestay czyli zamieszkanie u rodziny goszczącej. Tylko nieliczne współpracujące z nami placówki oświatowe oferują tak młodym osobą zamieszkanie w rezydencji należącej do szkoły.


Pragniemy jednak zapewnić, że najczęściej wybieraną przez naszych uczestników formą zakwaterowania jest właśnie homestay, tak bowiem forma pobytu przynosi kursantom dodatkowe korzyści językowe.

Mogą oni uczestniczyć w życiu codziennym rodziny, a co za tym idzie mają dodatkowy kontakt z żywym językiem.

Mogą nauczyć się słów czy zwrotów, których nie ma w słowniku oraz ćwiczyć prowadzenie konwersacji w zwykłych codziennych sytuacjach.

Współpracujące z nami rodziny otaczają naszych kursantów opieką i życzliwością pomagają zaaklimatyzować się na nowym miejscu, pokazują wszystkie atrakcje w okolicy czy najkrótszą drogę do szkoły.

Zachęcamy do zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty obozów językowych.

Jeżeli pragną Państwo uczyć się na innym obozie językowym niż te przez nas oferowane prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa indywidualną ofertę.