OBOZY JĘZYKOWE

Naszą misją jest popularyzowanie nauki języków obcych na kursach językowych za granicą, gdyż głęboko wierzymy, że tak forma edukacji przynosi najwięcej korzyści.

Możliwość kontaktu z językiem w jego naturalnym środowisku ma duży wpływ na szybkość przyswajania słówek, zwrotów czy reguł gramatycznych zmusza do podjęcia konwersacji w zwykłych codziennych sytuacjach.

Z tych powodów nauka języka prowadzona w taki sposób jest niezwykle intensywna i efektywna.

W chwili obecnej obserwujemy duże zainteresowanie nauką języków obcych wśród młodzieży. Z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę obozów językowych.


Zajęcia prowadzone w formie obozów językowych mają na celu połączenie nauki języka z wyjazdem w jakieś ciekawe miejsce. Wybieramy takie miejsca, aby były one atrakcyjne pod względem turystycznym, takie, które młodzi chcą odwiedzić i poznać.

Organizujemy różne wycieczki, spacery czy zwiedzanie zabytków.


Staramy się uatrakcyjnić taki pobyt organizując często dodatkowe zajęcia sportowe, konkursy, gry i zabawy.

Obozy językowe dają naszym młodym kurantom możliwość poznania ciekawych ludzi ze wszystkich stron świat, zawiązania nowych przyjaźni, poznania innych zwyczajów, czy odmiennej kultury.

Dla wszystkich tych młodych ludzi jedynym wspólnym językiem jest język obcy, którego się uczą na zajęcia w związku z tym zmuszeni są nim się posługiwać, w naturalny sposób ćwiczą wszystkie poznane zwroty, słówka i reguły gramatyczne. Zdobywają w ten sposób kompetencje językowe.

Kontakt z młodymi ludźmi ze wszystkich stron świat jest ciekawym i inspirującym doświadczeniem, z zawiązane w trakcie trwania obozu językowego przyjaźnie są bardzo często kontynuowane co w dobie internetu nie jest zbyt trudne.


Proponujemy wyjazdy do krajów takich jak Anglia, Irlandia, Kanada, Stany Zjednoczone, Malta.

W trakcie trwania obozów językowych młodzi ludzie mają możliwość rozwijania swoich pasji sportowych, tanecznych czy kulinarnych.

Dla osób, które ze względów edukacyjnych pragnął zdobyć certyfikat językowy również przygotowaliśmy specjalne obozy językowe przygotowawcze do tych egzaminów.


Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych obozów językowych na naszej stronie internetowej lub w bezpośrednim kontakcie z nami.

Pragniemy również poinformować, że jesteśmy wstanie przygotować dla Państwa indywidualną ofertę obozu językowego.

Jeżeli pomimo naszej bogatej oferty nie znaleźli Państwo nic dla siebie prosimy o bezpośredni kontakt.