RODZAJE KURSÓW

Naszym celem jest, żeby jak najlepiej wykorzystali Państwo czas poświęcony na nasze kursy językowe za granicą

Dlatego przygotowaliśmy różne rodzaje kursów tak aby jak najlepiej dostosować je do Państwa oczekiwań i umiejętności.


Staramy się traktować naszych kursantów w sposób indywidualny, każdy bowiem, kto korzysta z naszych kursów językowych za granicą ma inne cele i posiada inną wiedzę językową.

Z tego powodu prosimy naszych klientów o wypełnienie testu językowego na jego podstawie najłatwiej nam jest dopasować poziom i rodzaj kursu. Przygotowaliśmy dla Państwa następujące rodzaje kursów General Language, Business Language, Exam Preparation.


General Language

Nauka na kursach typu General Language obejmuje naukę języka ogólnego na różnych poziomach zaawansowania od początkującego do zaawansowanego. Głównym celem edukacyjnym tego rodzaju kursów jest podniesienie umiejętności językowych z zakresu prowadzenia konwersacji, reguł gramatycznych i rozumienia języka mówionego.

Business Language

Edukacja językowa na kursach typu Business Language możliwa jest tylko w przypadku gdy kursant opanował już podstawy języka. Głównym założeniem tego rodzaju kursu jest podniesienie ogólnych umiejętności językowych, zapoznanie ze słownictwem i zwrotami stosowanymi w świecie biznesu, oraz ćwiczeniem komunikacji w trakcie negocjacji biznesowych, opracowywania umów czy innego typu spotkaniach ze świata biznesu.

Kursy przygotowawcze

Wielu z uczestników naszych kursów języków obcych za granicą pragnie ze względów zawodowych czy edukacyjnych zdobyć certyfikat językowy, dla nich przygotowaliśmy kursy przygotowawcze. Pomagamy w zdobyciu niezbędnej wiedzy do przystąpienie do egzaminów IELTS, egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE) i TOEFL.

Głównym celem edukacyjnym tego rodzaju kursów jest praca nad wszystkimi elementami egzaminów takimi jak pisanie, gramatyka, konwersacja czy rozumnie ze słuchu. Zapoznajemy również naszych kursantów z formą wybranego egzaminu tak aby w trakcie jego trwania nic Państwa nie zaskoczyło. Nasi kursanci są wyśmienicie przygotowani do przystąpienia do wybranego przez siebie egzaminu i osiągają świetne rezultaty.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wśród przygotowanych przez nas rodzajach kursów znajdą Państwo coś dla siebie.